VÁNOČNÍ KRABICE Z PIVOVARU ZÍCHOVEC

JEŽÍŠEK 20 DDH DOUBLE IPA

Vánoce bez Ježíška si už neumíme představit. A tím myslíme jak bytost z křesťanských bájí, tak naši nekompromisní Double IPA. Ježíšek je silná IPA dle střihu západního pobřeží Spojených států, ve kterých vynikne charakter amerických "old-school" chmelů. Tyto takzvaně "céčkové" chmely (Columbus, Chinook, Centennial) propůjčují Ježíšku výraznou pryskyřičnost a vyváženou hořkost, které pak o bohaté ovocné aroma obohatí aromatické chmely Mosaic a Citra.

 

NADÍLKA 20 DDH DOUBLE NEIPA

Pro ty z vás, jimž v dospělosti chybí těšit se na vánoční nadílku, každý rok vaříme jednu z našich nejnachmelenějších New England IPA vůbec, abyste měli stále co vyhlížet. Nadílka je po okraj plná extrémně voňavých chmelů Amarillo a Mosaic, které báječně voní po tropickém ovoci, melounech,  peckovinách, prostě přesně těmi všemi vůněmi, pro které jsme všichni tomuhle pivnímu stylu propadli.

 

VÁNOČKA 13 SESSION IPA

Abychom vás na Vánoce nezásobili jen těmi nejsilnějšími pivy, vaříme pro vás i Vánočku, lehkou IPA elegantně chmelenou primárně chmely Galaxy a Cashmere, které přináší příjemné tóny, citrusů, peckovin a dalších zralých ovocí. Vánočka je díky vyššímu prokvašení krásně lehoučká. Skvěle poslouží jako osvěžení při smažení řízků nebo při rozpálených debatách nad štědrovečerním stolem.

 

ROHLÍČEK 20 IMPERIAL MILK STOUT 

ak chutná to nejoblíbenější vánoční cukroví v tekuté formě? Jako hutný a silný milk stout. Stout s laktózou není žádný výmysl moderní doby, vyrábí se už sto let a má to důvod - laktóza, mléčný cukr, je pro pivní kvasinky nekvasitelná, a tak si pivo zanechá vyšší sladkost. Přídavek velkého množství vanilky a kakaových bobů dotváří celkový výraz a Rohlíček je proto skvělým partnerem k cukroví vaší babičky.

Cena: 670,00 Kč Původní cena:
Produkt není aktuálně možné objednat.

Za naše výrobky dáme ruku do ohně

Prodáváme jen to, co máme sami rádi

Související produkty