UTOPIA PATIENCE 2019

„Total brainfuck. The most intense acidity you can think of, together with the most intense sweetness. Most amazing satisfaction.“ řekla o Patience sommelierka Londýnské restaurace SILO Ania Smelskaya.

Dezertní ledový cider UTOPIA Patience 2019 je náš jediný cider se zbytkovým cukrem. A s překvapivě obří kyselinkou.

Mohli jste ochutnat v dezertním párování v La Degu, nebo v Café Savoy, v Londýně v Ottolenghi Rovi a Nopi, v SILO či v Tayer+Elementary.

1 lahev 0,7 l, alc. 9,5 % vol., obsahuje siřičitany nepřidané, čili jen přirozeně vzniklé kvasem, ledový cider, legislativně jablečné víno 

fermentace místními kulturami・12 měsíců v 225 litrových neutrálních dubových sudech・bez filtrace, čiření, pasterace, umělého sycení・bez přidaných siřičitanů, kyselin, taninů, enzymů, aromat・bez konzervantů, sterilantů a barviv

UTOPIA Patience je živá, skladujte ji na temném, chladném místě do 8°C, vychutnávejte z vinné sklenice mezi 8–12 °C

UTOPIA Patience 2019 pochází výjimečně z konvenčně pěstovaných, rezistentních odrůd jablek z jižních Čech, jablka byla pohmožděna krupobitím a supermarkety o ně nestály, jablka byla naposledy stříkána 4 měsíce před sklizní, multireziduální screening pesticidů v britských laboratořích ALS nenašel žádné zjistitelné stopy pesticidů, věříme v transparentní značení a v informovaná nákupní rozhodnutí spotřebitelů.

Cena: 1 290,00 Kč Původní cena:

Skladem 1 ks

Při nákupu nad 1 000,00 Kč doprava zdarma.

Za naše výrobky dáme ruku do ohně

Prodáváme jen to, co máme sami rádi

Související produkty