MATUŠKA SAISON 18° BARREL AGED LOKUS 0,7l

Pivovar Matuška "Tento saison jsme uvařili speciálně pro dozrávání v dřevěných sudech po vínu z vinařství J. Stávek. Francouzské dubové dřevo, ve kterém pivo kvasilo a zrálo, bylo několik let v kontaktu s fortifikovaným vínem Lokus červený. Pivo tak má ve finále aromatiku jahod, vůně a chutě charakteristické pro piva typu Saison s lehkou kyselinkou. Lahve jsou dostupné v objemu 750 ml s patentním uzávěrem."

Triko kafe & koloniál "Pokračujeme v pivní krasojízdě a máme tady každoroční Barrel Aged limitky od @pivovar_matuska, který je s náma už šest let a navíc v designu od sousedů přes ulici @studionajbrt

U Matušků letos uvařili silný saison belgického typu a nechali ho zrát osm měsíců v různých sudech od vinaře Jana Stávka. Výsledkem jsou tři různá piva. Barrel Aged Chardonnay - pozor toho je nejméně (!), Barrel Aged Lokus, které zrálo v sudech po červeném fortifikovanén víně a Barrel Aged Grep, kde kromě zrání piva v dřevěném sudu hraje prim grepové pyré.

Kdo by chtěl opravdovou raritu a nevšední dárek nebo něco k svátečnímu stolu pro větší společnost, tak tu máme od Chardonnay a Lokusu pár magnumek. Dej Bůh štěstí!"  

 

Cena: 400,00 Kč Původní cena:

Skladem 12 ks

Při nákupu nad 1 000,00 Kč doprava zdarma.

Za naše výrobky dáme ruku do ohně

Prodáváme jen to, co máme sami rádi

Související produkty