MATUŠKA SAISON 18° BARREL AGED CHARDONNAY 0,7l

Pivovar Matuška "Tento Saison jsme uvařili speciálně pro dozrávání v dřevěných sudech po vínu z vinařství J.Stávek. Pivo leželo více jak osm měsíců ve francouzském dubovém sudu, který byl několik let v kontaktu s odrůdou Chardonnay. Saison díky tomu nabral na síle a v pivu se ve výsledku snoubí chuť typická pro Saisony a příjemné ovocné aroma. Lahve jsou k dispozici v objemu 750 ml s patentním uzávěrem."

Triko kafe & koloniál "Pokračujeme v pivní krasojízdě a máme tady každoroční Barrel Aged limitky od @pivovar_matuska, který je s náma už šest let a navíc v designu od sousedů přes ulici @studionajbrt

U Matušků letos uvařili silný saison belgického typu a nechali ho zrát osm měsíců v různých sudech od vinaře Jana Stávka. Výsledkem jsou tři různá piva. Barrel Aged Chardonnay - pozor toho je nejméně (!), Barrel Aged Lokus, které zrálo v sudech po červeném fortifikovanén víně a Barrel Aged Grep, kde kromě zrání piva v dřevěném sudu hraje prim grepové pyré.

Kdo by chtěl opravdovou raritu a nevšední dárek nebo něco k svátečnímu stolu pro větší společnost, tak tu máme od Chardonnay a Lokusu pár magnumek. Dej Bůh štěstí!"  

Cena: 450,00 Kč Původní cena:

Skladem 10 ks

Při nákupu nad 1 000,00 Kč doprava zdarma.

Za naše výrobky dáme ruku do ohně

Prodáváme jen to, co máme sami rádi

Související produkty